Žurnalo “Iliustruotasis mokslas” prenumerata

19.99 su PVM

Prenumeruokite žurnalą “Iliustruotasis mokslas” ir sutaupykite 24 proc.!

Iliustruotasis mokslas“ – tarptautinis ir pasaulinį pripažinimą pelnęs iliustruotas mokslo populiarinimo žurnalas smalsiam žmogui, įdomiai, paprastai ir vaizdingai pristatantis naujausius mokslo išradimus ir atradimus įvairiausiose sferose: biologijoje, medicinoje, chemijoje, kosmologijoje, fizikoje, antropologijoje, psichologijoje. Kiekviename numeryje susipažinsite su naujausiomis technologijomis, mokslo teorijomis, nukeliausite į kosmosą, pažvelgsite į gamtą naujomis akimis, atkartosite paprastus ir smagius eksperimentus namuose, atnaujinsite istorijos žinias, sužinosite naujo ir netikėto apie save ir jus supantį pasaulį.

Straipsnius leidiniui rašo žymūs tos srities profesionalai: astronomai, fizikai, gydytojai, geologai, biologai, antropologai, archeologai.

Žurnalas leidžiamas net 21 šalyje: JAV, Kanadoje, Danijoje, Švedijoje,  Norvegijoje, Suomijoje, Graikijoje, Olandijoje, Belgijoje, Italijoje, Šveicarijoje, Austrijoje,  Vokietijoje, Islandijoje, Latvijoje, Estijoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Tailande ir Slovėnijoje ir Lietuvoje.

 

Prenumeruokite žurnalą “Iliustruotasis mokslas” ir sutaupykite 24 proc.! Metinė prenumeratos kaina 19.99 Eur. Žurnalo periodiškumas: 6 numeriai į metus.

Žurnalo išėjimo datos: kovo 8 d., gegužės 8 d., liepos 8 d., rugsėjo 8 d., lapkričio 8 d., gruodžio 8 d.

Apimtis 80 psl.

Jums gali būti įdomu

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Žurnalo “Iliustruotasis mokslas” prenumerata”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Jums taip pat gali patikti…