Viešoji įstaiga Šeimos santykių institutas, įsikūrusi 2001 metais, yra nevyriausybinė pelno nesiekianti organizacija, turinti apibrėžtą viziją – „tvirtesnė šeima, brandesnė visuomenė“. Profesionalios specialistų komandos patirtis, nuolatinis jų žinių atnaujinimas bei kvalifikacijos tobulinimas sudaro galimybę įstaigos klientams gauti efektyviausią pagalbą. Dirbant bendruomenėje specialistai turi galimybę greitai reaguoti į klientų poreikius. Specialistų komanda dalinasi patirtimi ir žiniomis su kitais specialistais, tėvais ir visuomene. Institutas vykdo įvairius projektus, kurių pagrindinis tikslas yra ginti pažeidžiamų visuomenės narių (ypač vaikų) teises, įgalinti juos ir suteikti lygias galimybes gauti prieinamą ir kokybišką pagalbą. Daugiau informacijos apie paslaugas, specialistus ir jų darbo patirtį bei vykdomus projektus instituto tinklapyje.

Instituto veikla apima:

  • konsultavimo paslaugas vaikams, suaugusiesiems, poroms ir visai šeimai
  • švietimą ir ugdymą (mokymai, seminarai, paskaitos vaikams, suaugusiems, tėvams, krizes, išgyvenančioms šeimoms)
  • kvalifikacijos kėlimą specialistams, dirbantiems vaiko ir šeimos gerovės, psichikos sveikatos ir visuomenės sveikatinimo srityse.

Bendra informacija Kaina: dalis paslaugų yra nemokamos (finansuojamos iš projekto lėšų), dalis mokamos. Kaina priklauso nuo paslaugų pobūdžio.

 

[emoji envelope] pagalba@ssinstitut.lt

[emoji information source] www.ssinstitut.lt

[emoji telephone receiver] (8-37) 750936

[emoji house building] L. Zamenhofo g. 9 / Kurpių g. 10, 44287 Kaunas

Comments are closed.