Iliustruotasis mokslas

Visų pamėgtas žurnalas „Iliustruotasis mokslas” sugrįžta! Dar storesnis, dar įdomesnis nei prieš tai, nes numeryje atrenkami ir spausdinami tik stipriausius ir įdomiausi straipsniai!

UAB „Verslo žinios“ nutraukus žurnalo „Iliustruotasis mokslas“ leidybą, jo leidybos teisę Lietuvoje iš „Bonnier Publications A/S“ įgijo UAB Žmogaus studijų centras.

„Iliustruotasis mokslas“ 2017 m. buvo vienas skaitomiausių žurnalų Lietuvoje, ypač vyrų auditorijoje, todėl daug skaitytojų nusivylė netekę mėgstamo žurnalo. „Lietuvai labai reikia smalsių, naujausiais mokslo laimėjimais besidominčių žmonių, todėl žurnalo pasitraukimas iš rinkos būtų didelis socialinis nuostolis, – teigia Žmogaus studijų centro vadovas dr. Gintaras Chomentauskas. – Mes suprantame, kad šio žurnalo leidyba, kaip ir anksčiau, gali būti nuostolinga, tačiau darome šį sprendimą kaip dovaną žmonėms Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga ir tikimės, kad prie jos prisidės ir kitos organizacijos, kurioms rūpi ugdyti smalsius protus Lietuvoje.“

Iliustruotasis mokslas bus leidžiamas kartą į du mėnesius, viso šeši numeriai į metus. Pirmas numeris pasirodys kovo 8 d. Prenumeruoti jau galite dabar!

„Iliustruotasis mokslas“ – tarptautinis ir pasaulinį pripažinimą pelnęs iliustruotas mokslo populiarinimo žurnalas smalsiam žmogui, įdomiai, paprastai ir vaizdingai pristatantis naujausius mokslo išradimus ir atradimus įvairiausiose sferose: biologijoje, medicinoje, chemijoje, astrologijoje, fizikoje, antropologijoje, psichologijoje. Kiekviename numeryje susipažinsite su naujausiomis technologijomis, mokslo teorijomis, nukeliausite į kosmosą, pažvelgsite į gamtą naujomis akimis, atkartosite paprastus ir smagius eksperimentus namuose, atnaujinsite istorijos žinias, sužinosite kažką naujo ir netikėto apie save ir jus supantį pasaulį.

Šis žurnalas – tai bilietas ir žvilgsnis į mūsų visų laukiančią ateitį.

Straipsnius leidiniui rašo žymūs tos srities profesionalai: astronomai, fizikai, gydytojai, geologai, biologai, antropologai, archeologai.

Žurnalas leidžiamas net 21 šalyje: JAV, Kanadoje, Danijoje, Švedijoje,  Norvegijoje, Suomijoje, Graikijoje, Olandijoje, Belgijoje, Italijoje, Šveicarijoje, Austrijoje,  Vokietijoje, Islandijoje, Latvijoje, Estijoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Tailande ir Slovėnijoje ir Lietuvoje.

Žurnalo „Iliustruotasis mokslas” leidėjas Lietuvoje – UAB Žmogaus studijų centras.

Prenumeruokite jau dabar!