David Burns | Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija

11.99 su PVM

Perskaitę knygą suprasite, kad keisti savo gyvenimą ir spręsti problemas galima pradėti tuoj pat ir tam nebūtina išnarstyti iki smulkmenų vaikystės patyrimų, ar traumų. Tereikia suprasti, kaip mes patys, savo įprasminimais ir mintimis kasdien keičiame save ir pasaulį.

Neturime

Ar galima tikėtis, kad rimta knyga apie psichoterpiją ir jos metodus bus lengvai suprantama tiek profesionalui, tiek eiliniam skaitytojui? Kad išsamiai paaiškins nepasitenkinimo, liūdesio, pykčio, nerimo, neveiklumo ir perfekcionizmo priežastis bei padės jas įveikti? Dar daugiau, ar jums teko skaityti knygą, kurios teigiamas poveikis įrodytas klinikiniais tyrimais?

Stenfordo universiteto medicinos mokyklos profesoriaus Dr. David Burns knyga „Geros nuotaikos vadovas“ yra būtent tokia – aiški, praktiška, pagrįsta ir nepaprastai veiksminga – neveltui jos parduota daugiau nei trys milijonai egzempliorių visame pasaulyje.

Perskaitę ją suprasite, kad keisti savo gyvenimą ir spręsti problemas galima pradėti tuoj pat ir tam nebūtina išnarstyti iki smulkmenų vaikystės patyrimų, ar traumų. Tereikia suprasti, kaip mes patys, savo įprasminimais ir mintimis kasdien keičiame save ir pasaulį.

Ši knyga – išsamus vadovėlis  psichologams, psichoterapeutams, psichiatrams. Tačiau ne tik.

Ją patartume kiekvienam, kuris tiki, kad kuria savo gyvenimą ir savo kasdienines nuotaikas. O jei tuo netikite – šią knygą būtinai turite perskaityti. Perskaitę knygą suprasite, kad keisti savo gyvenimą ir spręsti problemas galima pradėti tuoj pat ir tam nebūtina išnarstyti iki smulkmenų vaikystės patyrimų, ar traumų. Tereikia suprasti, kaip mes patys, savo įprasminimais ir mintimis kasdien keičiame save ir pasaulį.

Plačiau apie knygą galite pasiskaityti čia

 


Leidėjas UAB Žmogaus studijų centras, 2013-2019 m | Knygos autorius David Burns, M.D. | Iš anglų kalbos vertė Julija Dovydonienė | Apimtis 384 psl. | 11 leidimas

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “David Burns | Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija”

Jums taip pat gali patikti…