Meilės tema žmoniją domino nuo seno ir nesiliauja intriguoti iki šių dienų. Tai – didžiausias mūsų gyvenimo džiaugsmas, įkvėpimo šaltinis, bet taip pat ir didžiausio skausmo ar nusivylimo priežastis. Meilė – sudėtinga ir paradoksali, kaip ir pats žmogus.

Vieniems asmenims pasiseka – juos meilė aplanko be didelių pastangų, kiti – beviltiškai ieško partnerio visą gyvenimą. Šioje knygoje stengiamės atsakyti į daugeliui rūpimus ir amžinai gyvuosiančius klausimus – kas yra meilė? Kaip rasti tą vienintelį? Kokie partneriai dera geriausiai? Kaip kinta romantiški jausmai? Kaip išlaikyti ir atgaivinti meilę? Susipažinus su meilės „mechanizmu“, bus lengviau rasti savo antrąją pusę bei atgaivinti jau esančius, tačiau blėstančius santykius.

„Išlaisvinta meilė“ – skirta žmonėms, norintiems mylėti ir suprasti šį jausmą. Ši knyga nėra romantiški padūsavimai ir pamokymai. Jos pagrindas – psichologų ir psichoterapeutų įžvalgos, padėsiančios suprasti ir meilės priežastis, ir jos spendžiamus spąstus. Knygoje pateikiama daug šiuolaikinių psichologinių tyrimų, kurių atradimai pamažu atskleidžia meilės paslaptį. Kodėl įsimylime šį, o ne kitą asmenį? Kokie partneriai tinkamiausi? Iš ko susideda meilė ir ar įmanoma šį jausmą valdyti? Knygoje nagrinėjamos įvairios meilės teorijos, partnerio pasirinkimo subtilybės, poros suderinamumas, seksas, jausmų kaita, meilės taisyklės, krizės bei būdai šiam jausmui atgaivinti ir palaikyti.

Šioje knygoje kiekvienas skaitytojas ras sau naudingos informacijos – ar ieškotumėte to vienintelio, ar jau būtumėte sukūrę šeimą. Ieškantys partnerio sužinos, ko tikėtis iš jausmų, kokia antroji pusė jam tiktų labiausiai, susipažins su meilės dėsningumais bei išsklaidys santykius griaunančius mitus. Jau įsimylėję galės pasitikrinti savo jausmus, sužinos, ko tikėtis ateityje, geriau pažins antrąją pusę ar net išspręs konfliktus. Knygoje pateikiami ne tik straipsniai, bet ir testai, kuriais galėsite įsivertinti save ir savo partnerį.

Neprižiūrima meilė nuvysta tarsi augalas, – tai daugelis suprantame, tačiau pamirštame tai pritaikyti savo gyvenime. Neužtenka tik įsimylėti. Reikia suprasti ir šio jausmo prigimtį, pripažinti savo ir partnerio skirtumus, dėti pastangas, kad meilė jus šildytų visą gyvenimą.

Kažkada legendinė grupė The Beatles dainavo, – „viskas, ko jums reikia, yra meilė“. Nežinia, ar jie 100 procentų teisūs. Tačiau, tyrimai patvirtina – mylintis žmogus laimingesnis, sveikesnis ir gražesnis, o meilės nebuvimas ne tik žlugdo asmenį, bet ir visuomenę. Taigi, jei dar nemylite, labai linkime įsimylėti.

 

Knygos tiražas išparduotas.

 

1 Comment

Parašykite atsiliepimą