Didžiausią vaidmenį, sprendžiant, ar asmuo norės bendrauti su kitu, atlieka fizinis patrauklumas, išsilavinimas ir amžius.

Internetinės pažinčių svetainės – lengvai prieinamas ir nebrangus būdas susipažinti. Vieniems tai vieta pradėti rimtus ir ilgalaikius santykius, kitiems – būdas rasti partnerį trumpalaikėms linksmybėms.

2014 m. sociologai rinko duomenis iš kelių heteroseksualiems žmonėms skirtų internetinių pažinčių svetainių, kuriomis naudojosi Bostono, Niujorko, Sietlo ir Čikagos vartotojai. Tyrimo tikslas buvo suprasti strategijas, kuriomis svetainių nariai naudojasi, kad patrauktų ir sudomintų kitos lyties asmenį. Jie taip pat norėjo išsiaiškinti, kokie žmonės pažinčių svetainėse yra patraukliausi ir labiausiai geidžiami.

Įdomiausia ir netikėčiausia šio tyrimo įžvalga, kad vyrams ir moterims patrauklus skirtingas amžius. Stipriajai lyčiai patraukliausios 18 metų merginos. Vyresnių moterų populiarumas internetinėse svetainėse krenta ir pasiekia mažiausią susidomėjimą, kai joms sukanka 60 metų. Moterims, priešingai, patraukliausi yra maždaug 50 metų vyrai. Tiesa, vyresni praranda savo žavesį.

Taip pat nustatyta, kad vyrams patraukliausios tos moterys, kurios turi ne aukštesnį kaip bakalauro laipsnį. Dailiosios lyties atstovėms išsilavinimas itin svarbus – kuo jis didesnis, tuo patrauklesnis kandidatas.

Pažinčių svetainėse vartotojai beveik nesidomi ir nesiekia susipažinti su mažiau patraukliais žmonėmis bei dažniausiai siekia panašaus kalibro partnerių.

Sociologai nustatė ir veiksmingiausios žinutės ilgį – nuo 40 iki 50 raidžių. Taigi, jei jus sudomino kuris nors kandidatas, venkite ilgų prisistatymų.

Parašykite atsiliepimą