Dalis žmonių mėgsta susiplanuoti viską minutės tikslumu, yra tokių, kurie nuolat vėluoja ir neturi jokio ritmo. Dažnai dėl kraštutinumų tiek vieni, tiek kiti pameta laimę. Kaip dienotvarkė veikia mūsų nuotaiką ir kaip rasti balansą?

Ar susimąstėte, kada jaučiatės laimingiausi? Aš džiugias pilnatvės akimirkas dažniausiai patiriu tada, kai niekur neskubu, esu atsipalaidavusi ir atvira. Pakylėti gali įvairiausi dalykai – nuo buvimo gamtoje iki netikėto draugiško skambučio, nuo į malonius prisiminimus nukeliančio kvapo iki mylimo žmogaus prisilietimo, nuo profesinio pripažinimo, asmeninių pasiekimų iki akimirkų, kai tiesiog leidžiu sau daug ir drąsiai svajoti.

Būti laimingam – daugelio siekiamybė, kai kurie tai netgi laiko savo misija. Akivaizdu, kad būti patenkintam ir pakylėtam visą laiką – neįmanoma, o laimės būsena stipriai priklauso ne tik nuo to, kaip sau ją apsibrėžiame, bet ir nuo kasdienių veiksmų. Mokslininkai nustatė, kad įtakos mūsų emociniam pasitenkinimui turi ir dienotvarkė bei planavimo įpročiai.


Straipsnio tęsinį skaitykite lapkričio / gruodžio “Psichologija Tau” numeryje

Jums gali būti įdomu

Parašykite atsiliepimą